ERNAZ

İkinci El

Renault2 demek güven demektir. İlgilendiğiniz aracın geçmişini tüm detaylarıyla bilmemizi sağlayan, şeffaflık üzerine dayalı bir sistemle çalışıyoruz.

6 ay Renault2 Garanti programı kapsamı ( 7 yaş /160,000 Km.’ye kadar)
12 ay Renault2 Garanti programı kapsamı ( 7 yaş /160,000 Km.’ye kadar)

2. El Garanti, 2. El Garanti Programı El Kitabı ve ilgili 2. El Garanti Sertifikası’nda yazılı başlangıç tarihinden itibaren başlar ve bu belgelerde belirtilen bitiş tarihinde sona erer.

2. El Garanti, aracınızın mekanik ve elektrik arızaları ile ilgili parça ve işçilik ücretlerini 2. El Garanti Programı Özel Koşulları’nda belirtilen esaslar dahilinde 2. El Garanti Sertifikası’nda yazılı, aracın vergiler hariç, piyasa rayiç bedeline kadar kapsamaktadır.

Ücretsiz 24 SAAT YARDIM hizmeti de kapsam dahilindedir.

2. El Garanti normal aşınma, normal yıpranma, normal eskime ya da hatalı kullanma veya ihmal sonucu olarak arızalanan parçaları kapsamaz.

Aracınız Arızalanırsa;

Yetkisiz kişilerce araca müdahale edilmesine izin vermeyiniz.

Size en yakın Yetkili Satıcı servisine müracaat ediniz.

Yolda kalma durumlarında 24 SAAT YOL YARDIM‘ın 444 62 47 numaralı telefonlarını arayınız.

Aracınızın üretici garantisi altındayken yaptırılması gerekenler de dahil olmak üzere, tüm periyodik bakımlarını Yetkili Satıcı servislerinde düzenli ve eksiksiz olarak yaptırmalısınız.

Aracınızın periyodik bakımının araç kullanıcı el kitabında belirlenen aralıklarda ve Yetkili Satıcı servislerinde yapılmaması halinde 2. El Garantiniz geçerliliğini kaybedecektir.

Aracımı satarken 2. El Garantimi devredebilir miyim?

Aracınızı 2. El Garanti ile satmak aracınızın değerini kesinlikle arttıracaktır.

2. El Garanti’nin devrini sağlamak için yapacağınız tek şey, aracı satın aldığınız Yetkili Satıcı’yı aramak, aracınızı noter kanalı ile sattığınız kişiye ait bilgileri vermek ve noter satış senedini sunmaktır.

Renault 24 SAAT YOL YARDIM hizmetinden, aracınızın üretici garantisi bitiminden sonra başlayan 2. El Garanti süresince de ücretsiz yararlanabilirsiniz.

Neden Biz?

Konusunda uzman ve deneyimli ikinci el araç ekibimize 0262 335 3860 numaralı telefonumuzdan ulaşabilir,
Satışta olan araçları ikinci el sitemizden inceleyebilirsiniz.