Satış Sonrası Kampanyaları

Satış sonrası hizmeti almak için güncel fırsat ve kampanyalarımızı inceleyin.

Seni hem tatilde hem şehirde güvende tutan Dacia’nın hakkı:

  • Dacia’nızın tüm bakım ve mekanik onarımlarında %20 indirim
  • 4 adet Michelin lastik alana 280 TL yakıt kartı
  • Maximum Kart’a özel +4 taksit
  • Dezenfeksiyon hizmeti ücretsiz

%20 indirim   24 Ağustos – 3 Ekim 2020 tarihleri arasında bakım  ve mekanik onarımlarında  ve Dacia Fix Paketlerinde ve Castrol motor yağlarında geçerlidir. 15” ve üzeri 4 adet Michelin lastik alımında 280 TL değerinde yakıt hediye edilecektir. Maximum Kart ile yapılacak 2 veya 3 taksitli işlemlerde ilave 4 taksit uygulanacaktır. Kampanya avantajları, katılımcı Dacia Yetkili Servislerinde geçerlidir. Ayrıntılı bilgi için Dacia Yetkili Servislerine başvurabilirsiniz. Renault MAİS’in, bu kampanyayı tek taraflı olarak süresinden önce sonlandırma hakkı mevcuttur.

Bir bakıma şehre dönüşe hazırsın!

4 yaş ve üzeri Dacia’nızın bakım ve mekanik onarım işçiliklerinde %30, yedek parça ve motor yağlarında %20 ve üzeri avantajlı fiyatlar

%20’den başlayan indirimli fiyatlar ve %30 işçilik indirimi, 4 yaş ve üzerindeki tüm Dacia araçların bakım ve mekanik onarımlarında, 31.12.2020 tarihine kadar geçerlidir.  Bu teklif, katılımcı Dacia Yetkili Servislerinde geçerlidir. Renault MAİS A.Ş teklifi istediği tarihte sonlandırma hakkını saklı tutar. Detaylı bilgi için Dacia Yetkili Servislerine başvurabilirsiniz.